Orientēšanās sadaļa

Treneri

Inguna Čākure

Treniņu vieta: Jelgavas novada sporta centrs

Tāl.: 26542051

E-pasts: inguna.cakure@jelgavasnovads.lv

Gerda Sirmā

Treniņu vieta: Jelgavas novada sporta centrs

Tāl.: 26516538

E-pasts: gerda.sirma@jelgavasnovads.lv

Signe Sirmā

Treniņu vieta: Jelgavas novada sporta centrs

Tāl.:27002269

E-pasts:signesirma080@gmail.com

Krista Strautniece

Treniņu vieta: Jelgavas novada sporta centrs

Tāl.:28465133

E-pasts: krista.strautniece@inbox.lv

orientēšanās labirints
orientieristi- treniņgrupas foto
orientieristi apvidus skrējiena sacensībās
Kolāža- trīs foto, apbalvošanā
Orientieristu starti 2021.gada sezonā

Covid-19 pandēmija ieviesa pārmaiņas arī orientēšanās sacensību kalendārā, sezonai sākoties tikai jūnijā, taču orientieristi pierādīja, ka spēj pārvarēt ne tikai mežā sakritušus kokus un dziļus grāvjus, bet arī neskaitāmus ierobežojumus, kas liedza sacensties un izbaudīt sacensību atmosfēru.

Pielāgojoties apstākļiem un cītīgi trenējoties, sekmīgi šo sezonu aizvadījuši arī JNSC orientieristi. Latvijas čempionātos iegūti vairāki čempionu tituli-vidējā distancē S14 grupā Ilze Jumiķe un S16 grupā Sindija Letīcija Brakmane. Arī Latvijas čempionātā stafetēs pierādījām gan sev, gan sīvākajiem konkurentiem, ka esam gatavi kāpt uz pjedestāla augstākā pakāpiena-S12 un S18 grupās. Savukārt garajā distancē Māra Segliņa (S14) un Elza Ķuze (S20) ieguva pirmo vietu.

Sprinta distances būtiski atškiras no mežā veicamajām distancēm-jāspēj orientēties pietiekami sarežģītajā pilsētvidē un jāpieņem ceļu variantu izvēles dažu sekunžu laikā. Alnis/JNSC sportisti arī šādā vidē demostrē izcilu sniegumu-Endijs Titomers elites grupā pirmoreiz karjerā kļuva par Latvijas čempionu sprintā, kā arī stafetes komanda (Rihards Krūmiņš, Endijs Titomers, Elza Ķuze) izcīnija zelta godalgu.

Gatavojoties Eiropas Jauniešu orientēšanās čempionātām, Latvijas izlases kanditāti-Sindija Letīcija Brakmane, Ralfs Prauliņš, Edvards Krūmiņš, Gustavs Plonis, Ilze Jumiķe un Laura Krūmiņa-devās uz EYOC oficiālo treniņnometni Ungārijā, lai sagatavotos raksturīgajam apvidum.

Jau pēc pāris mēnešiem sāksies nākamā sezonā, kurā jāaizmirst pagājušās sezonas neveiksmes un jāpatur prātā tie mazie laimes brīži, kuru dēļ mēs mīlam orientēšanās sportu!

Kolāža 2021 gada sezonas apbalvošana četri foto
Kolaža orientieristi izlases nometnē Ungārija, četri foto