Valgundes pagasts

Lieldienu sporta pasakuma afisa
Valgundes sporta pasakuma afisa
Veterānu turnīrs volejbolā

03.02.2024. Valgundes veterānu kauss volejbolā noslēdzies. Ar spraigām cīņām, nevienai komandai nepaliekot “sausā” un neviena komanda neiztika bez zaudējuma ar 0:2. Tik līdzvērtīgas cīņas sen nebija redzētas un tas tikai priecē!

1.vieta- Valgunde, 2.vieta Ventspils, 3.vieta Skrunda, 4.vieta Joniški, 5.vieta Saldus

Jelgavas novada čempionātā volejbolā 1.vietu izcīna Valgundes pagasta sieviešu un vīriešu volejbola komandas

Valgundes Pagasta Sporta bāzē norisinājās Ziemassvētku ģimeņu turnīrs volejbolā. Kopā piedalījās 15 komandas.
Rezultāti:
I vieta-“Lamzaki” -Maija/Segejs
II vieta –“Vīru spēks”- Mārtiņš /Egils
III vieta-“2K”- Emīlija/Markuss

Ziemassvetku turnirs volejbola
volejbola turnirs Valgunde

11.11.2023. “Valgundes un Kalnciema atklātās sacensības zolītē” rezultāti

Sievietes: I vieta-Alīna Andžāne, II vieta-Inese Elksnīte, III vieta-Aina Briede.

Vīrieši: I vieta-Aleksandrs Zenovjevs, II vieta-Rihards Vagalis, III vieta-Igors Buziks.

zole apbalvosana
Volejbola turnirs
kapsanas siena
Sporta dienas aktivitātes skolā
Sporta dienas aktivitātes
Sporta dienas aktivitātes
volejbola turnira rezultātu tabulas
volejbola turnira apbalvosana

23.augusts 2023 Valgundes pagasta “TREŠDIENIEKS” pludmales volejbolā dāmām.

1.vietā Līze Feldmane un Hevena Lepera

2.vietā Alīna Rozenvalde un Elvita Prokofjeva

3.vietā Nadezhda Mileiko un Jekaterina Mjagkova .

Gandarījuma grupā uzvaru izcīnīja Elza Zandere un Elizabete Briede.

Pludmales volejbols
Valgundes pagasta volejbola turnīrs
Volejbola turnīra tabulaS
Valgundes pagasta volejbola turnīrs
Valgundes pagasta sporta svētki

Valgundes un Kalnciema apvienotais zoles turnīrs.
Rezultāti:
Vīrieši:
I vieta-Imants Frinds
II vieta-Juris Staņevičus
III vieta-Aigars Šukteris

Sievietes:
I vieta-Jevgēnija Bogdanova
II vieta-Alīna Andžāne
III vieta- Aina Briede 

zoles turnīra apbalvošana

22.04.2023 Valgundes pagasta sacensības badmintonā.
Rezultāti: 

Iesācēji- I vieta-Emīlija Kārkliņa, II vieta-Jūlija Solomonova, III vieta-Māra Vilnīte

U-14- I vieta- Gustavs Vilnītis, II vieta-Leonards Piļka, III vieta-Alekss Kriņģelis

U-16- I vieta-Matīss Grava, II vieta-Linda Skudra, III vieta-Sofija Patrīcija Meirāne

Pieaugušie- I vieta –Zane Grava, II vieta-Daiga Meirāne, III vieta-Lāsma Solomonova 

Badmintons apbalvošana
Badmintons apbalvošana
Sacensības badmintonā