koka apbalvojumi

Jaunatnes sporta laureāts 2023

7.februārī Valgundes Tautas namā norisinājās Jaunatnes sporta laureāts, kurā par sporta  sasniegumiem 2023.gadā apbalvoja Sporta centra un Ozolnieku sporta skolas audzēkņus

Orientēšanās nodaļas audzēkņi

Kristaps Krūmiņš
Lizete Kleina
Kate Daģe
Luīze Plone
Ilze Jumiķe
Madara Zīberte
Raitis Kārkliņš
Ralfs Prauliņš
Gustavs Plonis
Edvards Krūmiņš
Matīss Ričards Rozenbergs
Ričards Zīberts
Laura Krūmiņa
Zane Novada
Evelīna Kairiša
Māra Segliņa
Jēkabs Segliņš
Madara Zakrevska
Dārta Putne
Dāvis Bartuševics

Vieglatlētikas nodaļas audzēkņi

Alise Šalājeva
Madara Ozoliņa
Jana Andersone
Una Spriņģe
Elza Černuho
Sofija Zagladova

Brīvās cīņas nodaļas audzēkņi

Demids Judins
Aleksandrs Feldmanis
Kirils Aņisimovs
Neils Javorovičs

Regbija nodaļas audzēkņi

Santis Čudars
Dāvis Guntis Zīverts
Keita Burtniece
Matīss Apse
Bruno Kreislers
Domeniks Šimkus
Niks Gražinskis
Mārtiņš Prokops
Roberts Meija
Rūdis Rusānovs
Niks Kims
Toms Lembers
Klaids Vizgirts
Emīls Zukulis
Rolands Liepiņš
DANIELS MEIJA
LUĪZE SKALBIŅA
VERONIKA JEROFĒJEVA
KEROLA BITAUTE
ESTERE PATRĪCIJA REITERE
KONSTANTĪNS KUZŅECOVS
MARKUSS UPMALIS
ANNA DAKSTIŅA
GUSTAVS KALVĀNS
ANNA MARIJA AVOTA
KRISTIĀNS GOŽDA
TIMOFEJS SIREIKA
AMANDA KOKARĒVIČA
 Artjoms Kizimčuks 
DAGNIS DROŠPŖĀTS
NORBERTS BLEIDELS
PATRIKS GŽIBOVSKIS
DĀVIS LIELCEPURS
SERGEJS STANUĻEVIČS
DANIELS UPMALIS
MARKUSS UPMALIS

.

KONSTANTĪNS KUZŅECOVS
JĀNIS BLEIDELS
KRISTIANS SAMS
ERVĪNS ZUKULIS
Katrīna Upmale
Nikola Bitaute

Regbija komnda U10 labākais spēlētājs  Iļ’ja Ņikiforovs

Audzēkņi, kuri iekļuvuši Latvijas izlasē 2023.gadā

Alise Šalājeva- vieglatlētika
Madara Ozoliņa-vieglatlētika
Jana Andersone-vieglatlētika
Ilze Jumiķe- orientēšanās
Ralfs Prauliņš- orientēšanās
Gustavs Plonis- orientēšanās
Edvards Krūmiņš- orientēšanās
Laura Krūmiņa- orientēšanās
Luīze Plone- orientēšanās
Edžus Žvibulis – regbijs
Karlīna Kazāka- volejbols 
Agnese Grīnberga- volejbols
Līva Ēbere- pludmales volejbols

Sporta centra volejbola komandu labākie spēlētāji

Karlīna Kazāka
Mišela Milenteja
Justīne Rēdliha
Maija Solomonova
Rihards Tambergs
Sanija Ločmele
Teo Lācis
Anastasija Ziedīte Medne
Mārtiņš Olševskis
Sofija Ločmele
Kristīne Komarova

Krišs Ducmanis

Artjoms Lugiņins