Latvijas čempionāts orientēšanās garajā distancē

Latvijas čempionāts garajā distancē norisinājās 6. maijā Ružas ezera mežos. Apvidus –dalībnieki gan nāca ārā ar saskrāpētām rokām, dubļainiem vēderiem un ļoti slapjām kājām. Taču  vietām varēja attīstīt ļoti lielu ātrumu, vietām tehniskās punkta vietas lika sabremzēties un vietām bija jālaužas cauri zaļajiem, lai tiktu atpakaļ uz labi skrienamu mežu.

  1. maija sacensības jauniešu (MW18), junioru (MW20) un elites (MW21E) grupām bija īpaši nozīmīgas – pirmais Latvijas čempionāts un atlases sacensības uz gada gaidītākajām sacensībām. Jauniešiem šīs bija otrās atlases sacensības uz Eiropas jauniešu orientēšanās čempionātu, kas notiks Bulgārijā, kā arī Baltijas čempionātu, kurš norisināsies maija beigās Igaunijā.

JNSC jauno  sportistu rezultāti- veicot 5,8 km distanci ar 11 kp zelta medaļa W16 grupā Ilzei Jumiķei, sudraba medaļa W14 grupā 4,24 km 9kp Luīzei Plonei.

Nedaudz līdz medaļām pietrūka jaunākajiem sacensību dalībniekiem-M12 grupā 4.vieta Kristapam Krūmiņam, W12 grupā 4.vieta Lizetei Kleinai.

 

Ar teicamu rezultātu spēcīgākajā sieviešu W21E grupā, pieveicot  11,08km 17kp finišēja Elza Ķuze, izcīnot zelta medaļu, Signei Sirmajai- 4.vieta.

M21E grupā 15,8 km 26 kp distancē  6.vieta Rihardam Krūmiņam.

orientēšanās sacensības