Latvijas čempionāts orientēšanās vidējā distancē un stafetē

1. un 5. septembrī Ērgļos aizvadīts 2021. gada Latvijas čempionāts vidējā distancē un stafetē, kurā dalību ņēma gandrīz 700 dalībnieki.

Čempionāts šogad notika Ērgļu apkārtnē atjaunotā kartē, kurā sacensības nebija notikušas gadiem. Abās sacensību dienās dalībniekus sagaidīja jauktu koku mežs un piesātināts reljefs. Cauri apvidum vijas dažāda izmēra upītes, purvi, veģetācija mainījās no ļoti labi līdz slikti skrienamai, kas krietni apgrūtināja arī kontrolpunktu atrašanu.

Vidējā distancē sekmīgi startēja JNSC sportisti. WE grupā sudraba medaļu izcīnīja Signe Sirmā, W14 grupā 1.vieta Ilzei Jumiķei, 2.vieta Mārai Segliņai, W16 grupā zelta medaļa Sindijai Letīcijai Brakmanei, W55 grupā bronzas medaļu izcīnīja arī trenere  Gerda Sirmā.

Stafetē zēniem M14 grupā bronzas medaļa – Kevins Švalbe, Emīls Vilkaušs, Raitis Kārkliņš, bronza arī  M16 grupā- Edvards Krūmiņš, Gustavs Plonis, Matīss Ričards Rozenbergs, M18 grupā sudraba medaļas- Jēkabs Segliņš, Ralfs Prauliņš, Ričards Zīberts

Meitenēm W12 grupā zelta medaļas- Auguste Zīle, Luīze Plone, Madara Zīberte

W18 grupā, pirmo vietu izcīnīja– Anna Buholca, Sindija Letīcija Brakmane, Dārta Putne, kā arī W21 grupas distance, kur 3.vietu izcīnīja Signe Sirmā, Ilona Daģe, Zane Dzirkale.