Virves vilcēji izcīna medaļas Latvijas čempionātā telpās

14.janvārī Ventspilī notika Latvijas virves vilkšanas čempionāta telpās pirmā kārta. Jelgavas novada sportisti piedalījās 420kg mix klasē, kur komanda  “Jelgavas novads A “ pārliecinoši izcīnīja  1.vietu un komanda “Jelgavas novads B”- 4.vietu. Divas komandas startēja arī  350kg vīru klasē, kurā “Jelgavas novads A” tikpat pārliecinoši izcīnīja 1.vietu un “ Jelgavas novads B” pārliecinoši 3.vietu.

Jelgavas novada klubi OZOLI un LĪVBĒRZE apvienotā komanda piedalīsies Pasaules čempionātā telpās,  kurš norisināsies no  šī gada 7.-11.martam Ziemeļīrijā.

Sacensībās piedalījās un medaļas izcīnīja: Edgars Šteinbergs, Jānis Asmanis, Ruslans Jefimovs, Mārtiņš Zitāns, Edgars Vītols, Vitālijs Zabeļskis, Vitālijs Boriss, Vilis Raginskis, Aleks Štālbergs, Kristjāns Ušackis, Mārtiņš Stālbergs.